innowacyjne produkty, innowacyjne technologie

Jesteś tutaj: Strona główna / O firmie / Polityka środowiskowa

Polityka środowiskowa

Firma Semicon prowadzi działalność w oparciu o zasadę zrównoważonego rozwoju, która zakłada świadome i zależne relacje pomiędzy rozwojem gospodarczym, dbałością o środowisko i zdrowie człowieka.

Zarząd firmy Semicon świadomy wpływu prowadzonej działalności na środowisko naturalne i zdrowie człowieka, śledząc postępy w nauce i technice, wdraża nowoczesne rozwiązania mające na celu minimalizowanie negatywnych oddziaływań swojej działalności w aspekcie i środowiska i zdrowia.

Zarząd firmy Semicon zobowiązuje się do przestrzegania wymogów prawnych oraz uregulowań środowiskowych. W celu realizacji powyższej polityki wypełniamy następujące cele strategiczne:

  • świadomość ekologiczna na etapie projektu
  • ekologiczna gospodarka odpadami
  • racjonalne zużycie materiałów do produkcji
  • zarządzanie substancjami chemicznymi z uwzględnieniem łańcucha dostaw

Realizujemy ustawowy obowiązek recyklingu odpadów opakowaniowych i posiadamy licencję na Znak Towarowy Zielony Punkt (Der Grüne Punkt) na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Przekazujemy systemowo pracownikom informacje odnośnie aspektów środowiskowych. Karda Kierownicza jest aktywnie włączona w realizację celów strategicznych a wszyscy pracownicy motywowani do zachowań proekologicznych. Niniejszym informujemy, ze powyższa polityka środowiskowa jest znana i stosowana przez wszystkich pracowników firmy Semicon.


Der Grune Punkt (208 KB)
Semicon sp. z o.o.
ul. Zwoleńska 43/43A
PL 04-761 Warszawa, Poland
tel: (48-22) 615 73 71
fax: (48-22) 615 73 75
NIP: 526 03 03 208
KRS: 0000068554
email: info@semicon.com.pl
Copyright © 2010 Semicon | powered by WEB interface
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij