innowacyjne produkty, innowacyjne technologie

Jesteś tutaj: Strona główna / Nowości / Nowość: Kontrolki LED z diodą 3 mm do montażu na grubszych panelach czołowych

Nowość: Kontrolki LED z diodą 3 mm do montażu na grubszych panelach czołowych

Kontrolki LED do montażu na panelu czołowym serii CDLB z diodami 3 mm oraz dłuższym gwintem M6 pozwalają naszym klientom na przygotowanie projektu panelu czołowego według własnej specyfikacji bez konieczności używania diod o większej średnicy, które są znacznie częściej dostosowywane do montażu na grubszych panelach czołowych.

Nowe kontrolki serii CDLB mogą zostać zamontowane na panelach czołowych o grubości do 8 mm, także w przypadku stosowania elementów mechanicznych zapewniających klasę ochrony IP67 od frontu. Montowana od frontu niklowana obudowa ma wyeksponowaną część czołową z diodą LED.

W pełni zalewana obudowa z dodatkową uszczelką zapewnia stopień szczelności IP67 od frontu i od tyłu, co zapewnia z kolei pełną ochronę przed wpływem czynników środowiskowych w aplikacjach zewnętrznych. Kontrolki są dostępne w szerokim wyborze kolorów i jasności diod LED, gwarantując bardzo dobrą widoczność w świetle dziennym, z możliwością zastosowania diod dwukolorowych lub migających. Opcjonalny rezystor wewnętrzny pozwala na pracę przy napięciu stałym do 60 VDC. Dostępne są też modele zasilane napięciem przemiennym AC.

Okablowanie, łącznie ze złączami lub ewentualne znakowanie kontrolek może być dostosowane do projektu klienta. Poza szeroką ofertą kontrolek LED do zastosowań przemysłowych i pracy w bardzo trudnych warunkach środowiskowych w ofercie szwajcarskiej firmy Microprecision znajdą Państwo także wyłączniki krańcowe oraz wyłączniki bezpieczeństwa. 

Po pełną ofertę komponentów Microprecision można zgłosić się pod adresem msochacki@semicon.com.pl oraz numerem telefonu 22 615 73 71.  

Semicon sp. z o.o.
ul. Zwoleńska 43/43A
PL 04-761 Warszawa, Poland
tel: (48-22) 615 73 71
fax: (48-22) 615 73 75
NIP: 526 03 03 208
KRS: 0000068554
email: info@semicon.com.pl
Copyright © 2010 Semicon | powered by WEB interface
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij