innowacyjne produkty, innowacyjne technologie

Jesteś tutaj: Strona główna / Nowości / Telemeter - moduły chłodzące Peltiera

Telemeter - moduły chłodzące Peltiera

Semicon Sp. z o.o. poszerzył ofertę o zintegrowane rozwiązania wykorzystujące moduły Peltiera i wyposażone w radiator oraz wentylator. 

Dostępne systemy termoelektrycznych modułów chłodzących:

Air-Air
Moduły typu air-air są stosowane do chłodzenia poniżej temperatury otoczenia lub temperatury obudów elektronicznych, szaf sterowniczych lub skrzynek transportowych. Instalacja klimatyzatora typu powietrze-powietrze wymaga jedynie umieszczenia go w termoizolacyjnej obudowie. 

Plate- Air
Moduły typu plate-air są stosowane do chłodzenia elementów o podwyższonej temperaturze przez bezpośrednią instalację na chłodzonym obiekcie. Ciepło jest absorbowane przez zimną płytę i z wykorzystaniem modułu Peltiera oddawane do radiatora.

Liquid-Air
Moduły typu liquid-air są świetnym rozwiązaniem przy ogrzewaniu lub chłodzeniu obiektów wykorzystujących ciecz chłodniczą. Radiator po jednej ze stron jest przystosowany do systemu obiegu cieczy.Wszelkie pytania prosimy kierować pod adresem info@semicon.com.pl lub telefonicznie 22 615 73 71.


Semicon sp. z o.o.
ul. Zwoleńska 43/43A
PL 04-761 Warszawa, Poland
tel: (48-22) 615 73 71
fax: (48-22) 615 73 75
NIP: 526 03 03 208
KRS: 0000068554
email: info@semicon.com.pl
Copyright © 2010 Semicon | powered by WEB interface
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij