innowacyjne produkty, innowacyjne technologie

Jesteś tutaj: Strona główna / Nowości / Preparaty penetrujące marki LPS

Preparaty penetrujące marki LPS

KB 88 oraz LST - doskonałe penetranty idealne do zastosowania w branży lotnicznej
W ofercie preparatów chemicznych marki LPS, której dystrybutorem jest firma Semicon Sp. z o.o., znajdują się wysokiej klasy penetranty LST i KB 88.

Preparat LST to produkt o niskim napięciu powierzchniowym dla szybkiego działania penetrującego. Sprawnie wypiera wilgoć, poluzowuje rdzę w celu uwolnienia skorodowanych części. Mocne działanie pienienia zapewnia pełne pokrycie powierzchni. Jest kompatybilny z większością powierzchni gumowych i plastikowych.

Preparat LST ma certyfikat spożywczy H2 oraz aprobaty lotnicze i motoryzacyjne. W swoim składzie ma dwusiarczek molibdenu, co czyni go też świetnym smarem antyzatarciowym.

Drugi z preparatów – KB 88 – to prawdziwa perła wśród penetrantów dostępnych na rynku. Agresywna formuła opracowana w celu szybkiego uwolnienia zardzewiałych nakrętek, śrub, zawiasów i innych skorodowanych elementów doskonale radzi sobie nawet z trudnymi przypadkami. Penetruje szybciej i głębiej niż większość innych podobnych produktów na rynku. Tak jak poprzedni preparat KB 88 ma certyfikat spożywczy H2 oraz aprobaty motoryzacyjne. 

Semicon sp. z o.o.
ul. Zwoleńska 43/43A
PL 04-761 Warszawa, Poland
tel: (48-22) 615 73 71
fax: (48-22) 615 73 75
NIP: 526 03 03 208
KRS: 0000068554
email: info@semicon.com.pl
Copyright © 2010 Semicon | powered by WEB interface
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij