innowacyjne produkty, innowacyjne technologie

Jesteś tutaj: Strona główna / Nowości / Oprogramowanie dodatkowe PinMap do testerów CableEye – Definiuj własne złącza

Oprogramowanie dodatkowe PinMap do testerów CableEye – Definiuj własne złącza

Firma CAMI Research, producent testerów kabli, do swoich urządzeń CableEye oferuje także gotowe płyty PCB- zwanych CB-boards, które są wyposażone w popularne złącza. 

Pośród oferowanych produktów warto zatrzymać się chwilę nad produktami CB8 oraz CB29. Płyta CB29 jest wyposażona w terminal bloki, natomiast CB8 jest płytą uniwersalną, co w połączeniu z oprogramowaniem dodatkowym PinMap (item 708) pozwala nam na własne definiowanie połączeń w wiązkach oraz w razie potrzeby ich modyfikacje. 

W ramach tego oprogramowania mamy do dyspozycji bazę gotowych złącza, jak również możemy dodawać niestandardowe złącza, co poprzedzi wybór grafiki dla naszego złącza. Następnie definiujemy wszystkie piny w złączu, po kolei przykładając do nich sondę pomiarową (niedołączaną razem z oprogramowaniem, ale wchodzi w skład wszystkich zakupionych testerów M2U- Full. M3U oraz HVX). 

Każdorazowe dotknięcie pinu uruchamia krótki sygnał dźwiękowy, co pozwala na definicję wszystkich potrzebnych punktów bez odrywania głowy od wprowadzanego konektora. Po skończonym sondowaniu, mamy możliwość stworzenia etykiet dla wszystkich połączeń oraz zapisania pliku „map”.

Produkt ten posiada licencję „Site Licence”, która pozwala na zakup jednego oprogramowania PinMap do wszystkich posiadanych testerów w ramach jednego oddziału firmy. 
Video wprowadzające do używania oprogramowania PinMap do obejrzenia TUTAJ oraz TUTAJ.


Semicon sp. z o.o.
ul. Zwoleńska 43/43A
PL 04-761 Warszawa, Poland
tel: (48-22) 615 73 71
fax: (48-22) 615 73 75
NIP: 526 03 03 208
KRS: 0000068554
email: info@semicon.com.pl
Copyright © 2010 Semicon | powered by WEB interface
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij