innowacyjne produkty, innowacyjne technologie

Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / CAMI Tabela zgodności płyt CB z Testerami CableEye

CAMI Tabela zgodności płyt CB z Testerami CableEye

Testery wiązek kablowych CabeEye formy Cami na stałe zagościły w ofercie firmy Semicon. Jedną z wielu zalet tego urzązenia jest kompatybilność z wieloma płytami.

Podstawowy tester ma 2 gniazda 64-pinowe, a jego standardowe płyty zwane to Connector Boards lub CB Boards. Większość płyt zawiera złącza o długości 64-pinów lub mniejszej i można je połączyć bez dodatkowych modułów i rozszerzeń. Niektóre z płyt połączeniowych zawierają złącza o większej ilości pinów (powyżej 128), które wymagają zastosowania modułów rozszerzenia, aby uzyskać dostęp do wszystkich punktów pomiarowych płyt CB. 

Legenda:
Zielony znacznik - płyta CB jest kompatybilna z testerem wyświetlanym w kolumnie
Czerwony znacznik x - płyta CB nie jest kompatybilna z testerem wyświetlanym w kolumnie
Znacznik w kolumnie „Expansion Required” o - tester wymaga liczby wyświetlanych modułów rozszerzenia potrzebnych do korzystania z danej płyty.
Tylko w przypadku testerów wysokonapięciowych HVX kolumna „Voltage Rating” wyświetla maksymalne gwarantowane napięcie, które płyta może wytrzymać bez przebicia dielektrycznego. Niektóre płyty mogą być indywidualnie certyfikowane przez użytkownika dla wyższych wartości napięcia. Aby odnowić kartę wyższego napięcia, wymagane jest opcjonalne oprogramowanie PinMap.

Semicon sp. z o.o.
ul. Zwoleńska 43/43A
PL 04-761 Warszawa, Poland
tel: (48-22) 615 73 71
fax: (48-22) 615 73 75
NIP: 526 03 03 208
KRS: 0000068554
email: info@semicon.com.pl
Copyright © 2010 Semicon | powered by WEB interface
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij