innowacyjne produkty, innowacyjne technologie

Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / Semicon Sp. z o.o. dystrybutorem CircuitMedic - amerykańskiego producenta zestawów naprawczych do PCB

Semicon Sp. z o.o. dystrybutorem CircuitMedic - amerykańskiego producenta zestawów naprawczych do PCB

Firma CircuitMedic (USA), zajmuje się produkcją zestawów i systemów naprawczych do PCB, narzędzi, szablonów oraz przygotowywaniem szczegółowych instrukcji napraw „krok po kroku”.CircuitMedic oferuje:

Szereg zestawów naprawczych dla PCB, zarówno uniwersalnych jak i dostosowanych do konkretnych napraw: padów, pozłacanych kontaktów, ścieżek, przelotek. Ponadto producent proponuje również zestawy do pozłacania kontaktów, bondowania połączeń, zawierające osłony termiczne, nauki lutowania czy nauki naprawy PCB.Systemy: do bondowania połączeń, z mikro-wiertarką oraz praską do naprawy przelotekFomatki połączeń, plastry przytrzymujące, szablony do BGAInstrukcje napraw i modernizacji zgodne ze standardami IPCSemicon sp. z o.o.
ul. Zwoleńska 43/43A
PL 04-761 Warszawa, Poland
tel: (48-22) 615 73 71
fax: (48-22) 615 73 75
NIP: 526 03 03 208
KRS: 0000068554
email: info@semicon.com.pl
Copyright © 2010 Semicon | powered by WEB interface
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij