24 czerwca 2026 roku Poznań stanie się miejscem spotkań przedstawicieli biznesu, nauki, administracji publicznej i sektora obronnego. V Forum Sektora Kosmicznego to jedna z największych w Polsce platform wymiany doświadczeń poświęconych rozwojowi rynku kosmicznego.
Zespół SEMICON weźmie udział w rozmowach o kierunkach rozwoju polskiej technologii kosmicznej.
W programie m. in.:
- Jak wykorzystać potencjał rekordowej składki Polski do ESA
- Nowy ośrodek ESA w Polsce i szanse dla rynku
- Technologie dual-use a bezpieczeństwo narodowe
Skontaktuj się z nami
SEMICON aktywnie uczestniczy w rozwoju polskiego sektora kosmicznego.
Jeśli chcą Państwo porozmawiać o rozwiązaniach technologicznych dla tej branży, zachęcamy do kontaktu.