Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Semicon Sp. z o.o. od ponad 30 lat działa na rynku elektroniki. Posiadamy szeroką i komplementarną ofertę produktów i usług. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie z uwzględnieniem globalnych standardów w zakresie zapewnienia jakości, ochrony środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa produktu. Nasz zespół liczy ponad 100 osób pracujących w pięciu działach, które mogą Państwu zaoferować:

Zobacz film o nas

Dystrybucja

Jesteśmy importerem i autoryzowanym dystrybutorem podzespołów elektronicznych, materiałów, narzędzi do elektroniki, aparatury pomiarowej i akcesoriów pomiarowych renomowanych marek. Stale rozwijamy ofertę, zapraszając do współpracy kolejne firmy z całego świata. Jesteśmy dostawcą materiałów dla przemysłu i serwisu lotniczego.

Oferta dystrybucyjna Semicon

EMS

W naszym dziale produkcyjnym świadczymy usługi montażu płytek elektronicznych w technologii SMT oraz montażu przewlekanego. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami firm JUKI, ERSA, EKRA, ASYS umożliwiającymi montaż elementów od 01005. Dbamy o jakość, kontrolując wszystkie produkty na urządzeniach do inspekcji wizualnej AOI. Układy BGA sprawdzane są przy wykorzystaniu urządzenia X-Ray. Oferujemy montaż w technologii bezołowiowej (lead free), dysponujemy urządzeniami do lutowania na fali w osłonie azotu. W naszym parku maszynowym posiadamy urządzenia do selektywnego lakierowania płytek, do automatycznego mycia płytek PCB z kontrolą czystości jonowej. Dysponujemy urządzeniami do lutowania selektywnego, depanelingu laserowego (laser zielony). Realizujemy najbardziej złożone projekty m.in. dla eksperymentów. Świadczymy także usługi naprawy płyt z układami BGA – technologia reballing.

Profesjonalny montaż płytek elektronicznych, Semicon

Szablony SMT

Cenioną przez klientów usługą w naszym portfolio są szablony stalowe SMT wycinane laserowo na urządzeniach produkcji LPKF. Jesteśmy licencjobiorcą firmy ASM-DEK oferując szablony w standardzie VectorGuard™. Wykonywane są również szablony do układów BGA (do nanoszenia pasty lub nakładania kulek) dla technologii reballingu.

szablony STEP w ramach aluminiowych Warszawa

Konwerting materiałów

W ofercie naszej firmy jest także konwerting przemysłowych taśm jedno- i dwustronnie klejących. Wykonujemy wykroje Die-Cut i Kiss-Cut, oferujemy też cięcie taśm na wymiar z dużej rolki (logroli). Jesteśmy licencjonowanym konwerterem firm: 3M, Saint Gobain, IPG, Tesa.

tworzywa sztuczne Warszawa materiał kompozytowy Semicon

Lasery

Semicon Sp. z o.o. to największy polski producent modułów laserowych. Znajdują one zastosowanie w wielu branżach, w tym medycznej – laser podczerwony zaprojektowany i skonstruowany przez nasz dział optoelektroniki został wykorzystany w tomografie SOCT (Spectral Optical Coherent Tomography) produkcji japońskiego koncernu Canon, którego jesteśmy certyfikowanym dostawcą (Green Procurement Standard).

moduł lasera o różnych długościach fal i mocach optycznych Warszawa

Certyfikaty

W firmie Semicon działamy zgodnie z normami ISO 9001:2015ISO 14001:2015ISO 13485:2016AQAP 2110:2016AS9120 rev.B. Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości i Kodyfikacji przyznało nam kod NATO w Systemie Kodyfikacyjnym NATO-NCAGE 2082H.

Certyfikaty firmy Semicon