innowacyjne produkty, innowacyjne technologie

Transportation 3M

 • Nowości

  DD12: kompaktowe złącze zasilające IEC z filtrem

  Firma Schurter wprowadza nowe warianty kołnierzowe popularnego złącza DD12 umożliwiające montaż z użyciem śrub oraz montaż „na wcisk”. Nowością są również warianty urządzeń z dodatkowym dławikiem przewodu uziomowego.

  Czytaj dalej

  Preparaty czyszczące do styków

  Brytyjska firma Electrolube oferuje szeroką gamę produktów czyszczących do smarowania, zabezpieczania i zwiększania wydajności styków elektrycznych. W historii marki była to pierwsza grupa wprowadzonych na rynek produktów. Z biegiem lat firma Electrolube bardzo się rozwinęła i dziś oferta obejmuje szeroki zakres specjalistycznych produktów czyszczących i smarujących, lakierów zabezpieczających, materiałów termoprzewodzących oraz różnego rodzaju zalew do elektroniki.

  Czytaj dalej
 • Produkt tygodnia

  Sonda pomiarowa ostrzowa HP-150/A (1000V czerwona)
  Producent: Staubli (Multi-Contact), Kod produktu: 66-9113-22

  Sonda pomiarowa HP-150/A ma bardzo twarde ostrze ze stali nierdzewnej, które w czasie pomiaru umożliwia przebicie izolacji lub farby. W celu zwiększenia bezpieczeństw pomiaru gniazdo typu bezpiecznego Ø 4 mm umieszczone jest w głębi uchwytu. 

  Napięcie pracy:

  • 1000 V, kategoria pomiarowa CAT III
  • 600 V, kategoria pomiarowa CAT IV

  Prąd: max 1 A
  Dostępne kolory: czarny, czerwony

  Produkt oznakowany znakami CE oraz UL. 

  Przejdź do sklepu
 • Promocje

  Promocja na aparaturę pomiarową FLUKE, AMPROBE i nie tylko

  Serdecznie zapraszamy po aparaturę pomiarową marek FLUKE, AMPROBE i innych w obniżonych cenach! Promocja trwa od 19 lipca 2016 roku do wyczerpania zapasów.

  Czytaj dalej
 • Wyprzedaże

  Zapraszamy Państwa na WIELKĄ WYPRZEDAŻ do naszego sklepu internetowego!!
  Rękawiczki antystatyczne, multimetry, przewody miedziane w izolacji silikonowej, igły testowe, wentylatorki, narzędzia i wiele innych ciekawych rzeczy.
  Wyprzedaż trwa do wyczerpania zapasów.

  WYPRZEDAŻ

  Przejdź do sklepu
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję
zamknij