Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
kontakty współosiowe o impedancji 75 Ω i częstotliwości pracy 3 GHz- zastosowanie w kontaktach branży broadcast

Kontakty współosiowe Lemo 75Ω/3GHz

Firma Lemo jako wiodący producent złączy typu push-pull ciągle powiększa i tak już szeroką gamę swoich złączy. Najnowsze rozwiązanie z zakresu HF to kontakty współosiowe o impedancji 75 Ω i częstotliwości pracy 3 GHz.Głównym polem do zastosowania tych kontaktów jest szeroko rozumiana branża broadcast. Dzięki modułowej budowie Lemo możliwe jest zastosowanie od 3 (rozmiar 3B) do nawet 10 (rozmiar 5B) opisywanych kontaktów w jednej odpornej na uszkodzenia obudowie. Dodatkowo w tej samej obudowie oprócz kontaktów HF mogą być użyte piny niskonapięciowe stosowane do sterowania lub zasilania. Kontakty 75 Ω/3 GHz mogą być alternatywą dla popularnych złączy BNC, na korzyść produktów Lemo przemawia jednak ich znacznie mniejszy rozmiar.
Dodatkową zaletą złączy Lemo jest różnorodność obudów, w których można zaimplementować opisywane kontakty. Mogą to być złącza serii B o IP50, ewentualnie serii T lub K o podwyższonej wodoszczelności IP68.  Istnieje również możliwość zastosowania tych połączeń na dużych głębokościach pod wodą, do których przewidziana jest seria W (odporność na ciśnienie hydrostatyczne ~30bar).
Zalety:

  • impedancja 75 Ω dla częstotliwości 3 GHz.
  • VSWR <1,2
  • obsługiwane formaty transmisji obrazu: od HDTV (seria 3B) do 8K TV (seria 5B)

Więcej informacji można znaleźć w ulotce producenta >link< lub poprzez kontakt z działem handlowym w naszej firmie: info@semicon.com.pl, 22 615 73 71.