Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
DKIV-1

DKIV-1: dławik wysokoprądowy w wykonaniu pionowym

SCHURTER rozszerza ofertę udanych dławików z kompensacją prądu o serię do 1-fazowych aplikacji wysokoprądowych na płytkach drukowanych. Ze względu na pionową konstrukcję, nowa seria DKIV-1 zajmuje znacznie mniej miejsca. Dławiki dostępne są z rdzeniami ferrytowymi lub nanokrystalicznymi dla prądów znamionowych od 10 A do 50 A. Otwarta konstrukcja sprawia, że dławiki są szczególnie kompaktowe i lekkie.

Podobnie jak wszystkie inne aspekty projektowania elektronicznego, sekcja zasilania jest często budowana przy użyciu elementów dyskretnych na płytkach drukowanych. Wraz z postępującą integracją komponentów, w celu osiągnięcia coraz mniejszych rozmiarów, problemy termiczne i wysokie prądy na płytce drukowanej mogą stać się wyzwaniem. Tradycyjne filtry blokowe mogą sprostać tym wyzwaniom, ale ich większe rozmiary również stanowią wyzwanie ze względu na wspomniane ograniczenia przestrzeni; dlatego lepszym rozwiązaniem jest asymetryczny efektywny dławik trybu wspólnego i kondensatory montowane na PCB.

Przeczytaj cały artykuł: LINK

Produkty Schurter w sklepie SEMICON