Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
filtry wysokoprądowe FMER SOL i FMCC SOL w mniejszym i lżejszym wydaniu

Filtry wysokoprądowe serii FMER SOL i FMCC SOL mniejsze i lżejsze

Dwie popularne serie filtrów marki Schurter – FMER SOL i FMCC SOL – straciły na wadze i gabarytach. Dotychczasowe ciężkie i duże obudowy zastapiły mniejsze, co udało sie uzyskac dzięki zastosowaniu nowej masy użytej do zalania filtra wewnątrz. W serii FMER SOL korzyść z mniejszej wagi jest zauważalna już przy prądach wyższych niż 250A, a w serii FMCC SOL dla wszystkich filtrów.  Filtry FMER SOL są zaprojektowane dla prądów nominalnych od 25A do 2300A pracujących w temperaturze otoczenia 55°C i zasilanych napięciem do 1200V DC. Ta seria jest odpowiednia do zastosowań po stronie napięcia stałego inwertera w instalacji fotowoltaicznej lub innych systemach opartych na DC. 
Seria FMCC SOL to wysokiej sprawności 3-fazowe filtry zaprojektowane dla prądów nominalnych od 150A do 2500A w temperaturze otoczenia 50°C. Wraz z napięciem nominalnym 520 VAC lub 760 VAC filtry te mają zastosowanie we wszystkich układach wysokiej sprawności jak np. inwertery w instalacjach PV lub elektrowniach wiatrowych. Poza wysoką sprawnością mają one teraz kompaktową i lekką obudowę.