Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Niepalna i przezroczysta żywica poliuretanowa UR5641 i inne nowości od Electrolube

Niepalna i przezroczysta żywica poliuretanowa UR5641 i inne nowości od Electrolube

Firma Electrolube stworzyła pierwszą na rynku LED niepalną i przezroczystą żywicę poliuretanową. UR5641 nie zawiera halogenków i wypełniaczy, dzięki czemu jest przezroczysta optycznie i nie żółknie pod wpływem promieniowania UV. Jest to żywica dwuskładnikowa o niskiej lepkości. Po utwardzaniu jest półsztywna i odporna na działanie wody, warunków atmosferycznych, kwasów i zasad.
Dodatkowo marka wypuściła nowy lakier dwuskładnikowy serii 2K. Wcześniej wszystkie produkty danej linii były tworzone na bazie poliuretanowej. Ze względu na rosnący popyt został wprowadzony lakier dwuskładnikowy 2K750 na bazie silikonowej. Jest to niepalna powłoka odporna na działanie wysokich temperatur do 220°C. Czas utwardzania wynosi 10 min. w temperaturze 80°C.
Oprócz tego Electrolube wprowadza nowy jednoskładnikowy lakier silikonowy MSC. Jest to lakier utwardzany wilgocią. MSC tworzy elastyczną powłokę działającą w szerokim zakresie temperatur (-40) do (+200°C). Ma krótki czas utwardzania dotykowego 10 min. w 25°C, 50% RH.

żywica poliuretanowa UR5641

Masz pytania? Napisz do nas!