Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności

Nowa linia projektowa przełączników

Dzięki linii projektowej MSM RD firma SCHURTER rozszerza rodzinę przełączników mechanicznych MSM i tchnęła nowe życie w konwencjonalne przyciski. Progresywny, nowoczesny wygląd wyświetlaczy typu dead-front zapewnia rozszerzone opcje projektowe ze znanymi intuicyjnymi funkcjami dotykowymi i optycznym sprzężeniem zwrotnym.

Nowe warianty MSM RD wyróżniają się wysoką jakością materiałów. Obudowa przełącznika wykonana jest z anodowanego na czarno aluminium. Dzięki połączeniu specjalnego czarnego półprzezroczystego tworzywa sztucznego do oświetlenia pierścieniowego, przełącznik nadaje bardzo elegancki, nowoczesny wygląd.

Oświetlenie pierścieniowe
Choć materiał DF black Light Guide jest przezroczysty, jest bardzo wytrzymały. Przełącznik wydaje się dyskretnie czarny, gdy oświetlenie jest nieaktywne. W ten sposób pasuje dyskretnie i dyskretnie do ciemnych powierzchni roboczych. Jeśli oświetlenie jest aktywne, pierścień świeci w ustawionym kolorze bez zmiany koloru pomimo ciemnego materiału Light Guide. W ten sposób można stworzyć specjalne efekty projektowe lub szczególną dbałość o szczegóły.

Warianty
Jak wszystkie nasze produkty, warianty MSM RD charakteryzują się najwyższą jakością. W standardzie pierścieniowe przełączniki podświetlane dostępne są w różnych rozmiarach, a także w różnych kolorach podświetlenia. W zależności od wariantu wyłącznik może pracować do 10A.

Obszary zastosowań — intuicyjna obsługa i konstrukcja
Wiele niebezpiecznych incydentów wynika z błędów operacyjnych. Na przykład kryteria intuicyjnej obsługi sprzętu laboratoryjnego i medycznego odgrywają dużą rolę w zwiększeniu bezpieczeństwa procesu operacyjnego. To, co kiedyś było akceptowalne jako prosty przełącznik, stało się przestarzałe ze względu na wyższe wymagania stawiane projektowi i działaniu urządzenia. Z tego powodu nadal używane są przełączniki mechaniczne, ponieważ dotykowe sprzężenie zwrotne w połączeniu z optycznym sprzężeniem zwrotnym jest nadal uważane za najwyższy poziom bezpieczeństwa stosowany w celu zapewnienia projektowania skoncentrowanego na człowieku.

Warianty przełączników SCHURTER MSM RD wspierają projektowanie nowoczesnych interfejsów operatorskich, które są częściej wykonane z ciemnych powierzchni plastikowych lub szklanych. Łączy w sobie intuicyjne sprzężenie zwrotne, wysoką niezawodność i elegancki wygląd w odpowiedzi na wymagania projektantów. Przełącznik jest nie tylko „piękny”, ale materiały nadają się również do użytku na zewnątrz, ponieważ czarny materiał Light Guide jest również odporny na promieniowanie UV

Unikalna propozycja sprzedaży

• Intuicyjnie bezpieczne, niezawodne i eleganckie wzornictwo
• Z nowoczesnym oświetleniem LED z przodu

Arkusz danych