Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Energooszczedne wentylatory o wysokiej wydajności chłodzenia- SAN ACE 80 GA produkcji SANYO DENKI Japonia)

Nowe energooszczędne wentylatory o wysokiej wydajności chłodzenia – SAN ACE 80 GA produkcji Sanyo Denki (Japonia)

Z początkiem bieżącego roku firma SANYO DENKI wprowadza do oferty wentylatory energooszczędne w popularnym wymiarze 80x80x25 mm.

Zmiana konstrukcji wentylatora pozwoliła ograniczyć zużycie mocy o około 30% przy zachowaniu dotychczasowej wydajności. Wentylatory o poborze mocy na poziomie 7W przy wydajności na poziomie 125m3/h są w obecnej chwili rozwiązaniem praktycznie bezkonkurencyjnym. Zastosowanie sterowania przebiegiem PWM do kontroli prędkości obrotowej wentylatora pozwala na projektowanie energooszczędnych systemów chłodzenia adaptujących się do bieżących warunków zewnętrznych. Modulacja PWM pozwala na regulację mocy pobieranej przez wentylator w zakresie 1-7W. Zmniejszenie maksymalnej mocy wentylatora pozwoliło jednocześnie na drastyczne obniżenie poziomu hałasu do 48 dB. Żywotność wentylatorów określono na 70 tys. godzin w temperaturze 40°C oraz 40 tys. godzin w temperaturze 60°C.

Wentylatory zaprojektowano przede wszystkim z myślą o infrastrukturze IT (serwery, urządzenia do przechowywania dużej ilości danych), urządzeniach telekomunikacyjnych oraz zasilających, które wymagają wydajnego chłodzenia przy ograniczonej mocy niezbędnej do zasilania wentylatorów.

Karta techniczna San Ace 80×25 GA