Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Chwytak (sonda ostrzowa) do pomiaru napięcia Pomona- nowy model

Nowy model chwytaka (sondy ostrzowej) do pomiaru napięcia Pomona

Do oferty firmy Pomona w sklepie Semicon dołączyły nowe chwytaki do pomiaru napięcia (sondy ostrzowe). Ergonomiczne, przenośne urządzenie z gniazdem bananowym pozwala na szybki pomiar napięcia w przewodzie bez nacinania go.
Chwytak Pomona, model 6405 wyposażono w igłę, która po umieszczeniu przewodu w uchwycie wchodzi w izolację, nie uszkadzając jej, i dosięga do materiału przewodzącego. Kontakt zapewnia bezpośrednie wkłucie np. w instalację samochodową. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów i ma wygodny, bezpieczny kształt, co pozwala na wykorzystanie go w każdych warunkach, np. w samochodzie poza warsztatem. Standardowe bananowe gniazdo (wtyk 4 mm) pozwala na podłączenie chwytaka do niemal każdego urządzenia pomiarowego. W opakowaniu znajdują się dwa egzemplarze (czarno-żółty oraz czerwono-żółty).
Chwytak Pomona model 6405 będzie niebawem dostępny w e-sklepie Semiconu. Obecnie można zamówić go mailowo i telefonicznie.