Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Chemiczne preparaty penetrujące marki LPS-znajdują się w nich wysokiej klasy penetranty LST i KB 88

Preparaty penetrujące marki LPS

W ofercie preparatów chemicznych marki LPS, której dystrybutorem jest firma Semicon Sp. z o.o., znajdują się wysokiej klasy penetranty LST i KB 88.
Preparat LST to produkt o niskim napięciu powierzchniowym dla szybkiego działania penetrującego. Sprawnie wypiera wilgoć, poluzowuje rdzę w celu uwolnienia skorodowanych części. Mocne działanie pienienia zapewnia pełne pokrycie powierzchni. Jest kompatybilny z większością powierzchni gumowych i plastikowych.


Preparat LST ma certyfikat spożywczy H2 oraz aprobaty lotnicze i motoryzacyjne. W swoim składzie ma dwusiarczek molibdenu, co czyni go też świetnym smarem antyzatarciowym.


Drugi z preparatów – KB 88 – to prawdziwa perła wśród penetrantów dostępnych na rynku. Agresywna formuła opracowana w celu szybkiego uwolnienia zardzewiałych nakrętek, śrub, zawiasów i innych skorodowanych elementów doskonale radzi sobie nawet z trudnymi przypadkami. Penetruje szybciej i głębiej niż większość innych podobnych produktów na rynku. Tak jak poprzedni preparat KB 88 ma certyfikat spożywczy H2 oraz aprobaty motoryzacyjne. 

Preparat KB 88 można kupić TUTAJ.Preparat LST można kupić TUTAJ.