Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Schurter pierwsze złącze ICE z blokadą V-Lock

Wtyk IEC 4783 firmy SCHURTER jest pierwszym tego typu komponentem na rynku: łączy w sobie wejście urządzenia C13 ze sprawdzonym systemem mocowania przewodu V-Lock. Jest dostępny w kolorze czarnym, białym i szarym dla łatwiejszego rozróżnienia – np. w systemach 3-fazowych.

Idealny do budowy małych serii   Złącza z wymiennymi przewodami nadają się w szczególności do budowy krótkich serii urządzeń. Dzięki nowatorskiej konstrukcji można dowolnie dobierać długość kabla i rodzaj wtyku specyficzny dla danego kraju.   V-Lock   SCHURTER oferuje szeroką gamę złączy IEC do różnego rodzaju urządzeń. Nowością i unikalną cechą modelu 4783 jest zintegrowany system mocowania przewodu V-Lock, który skutecznie zapobiega niezamierzonemu wyciągnięciu przewodu.   Montaż   Osłona kabla o średnicy 8,5 mm lub 10 mm jest wstępnie zmontowana w fabryce. Zaciski śrubowe pasują do przewodów o przekroju od 3 x 0,75 mm²/18 AWG (0,82 mm²) do 3 x 1,5 mm²/14 AWG (2,08 mm²).   Konstrukcja bezhalogenowa   Model 4783 firmy SCHURTER nie zawiera halogenów w swojej obudowie ani w żadnych innych elementach z tworzywa sztucznego. Dopuszczenia   Wejście 4783 posiada wszystkie dopuszczenia na rynek europejski, chiński i północnoamerykański. Posiada już również certyfikat zgodności z nową normą UL 60320.