Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Henkel

Semicon Sp. z o.o. rozszerzył portfolio o produkty niemieckiej marki Henkel.

We wrześniu 2021 firma Semicon Sp. z o.o. została dystrybutorem produktów firmy Henkel, światowego producenta klejów, przeznaczonych dla wszystkich gałęzi przemysłu. Są to przede wszystkim kleje do zabezpieczania gwintów, kleje strukturalne, anaerobowe, kleje UV, środki rozdzielające, granulaty do wtrysku niskociśnieniowego oraz chemia techniczna.

Kleje będą oferowane głównie do branży elektronicznej,  na rynek aerospace  oraz do działów utrzymania ruchu w różnych gałęziach przemysłu.
Poniżej przedstawiamy główne linie produktowe linii HENKEL, które są przedmiotem naszej działalności:

LOCTITE

Loctite to wiodąca, światowa marka klejów, uszczelniaczy i produktów do przygotowania powierzchni. Oferuje trwałe i wytrzymałe kleje do najtrudniejszych aplikacji przemysłowych.

TECHNOMELT

Technomelt – kleje topliwe,  gwarantujące osiągnięcie najlepszych rezultatów na etapie zarówno procesów produkcyjnych, jak i gotowych produktów.

TEROSON

Teroson jest wiodącą marką w branży klejenia, uszczelniania, powlekania, wygłuszania, usztywniania i wzmacniania, oferującą rozwiązania dla firm OEM z sektora transportowego, do napraw i serwisowania pojazdów (VRM), montażu przemysłowego i zastosowań w branży budowlanej. Teroson wykorzystuje szeroką gamę technologii, m.in. akrylany, bituminy, epoksydy, EVA, polimery modyfikowane silanem, poliamid, poliuretan, polichlorek winylu (PVC), kauczuk (butyle), termoutwardzalne polimery odnawialne, silikon, nienasycony poliester i wosk; oferując produkty w postaci pianek, folii, taśm, łat, ekstruzji, przegród, membran i natryskiwanych/dozowanych z pojemników z pompką żeli oraz płynów.

 

BONDERITE

Bonderite firmy Henkel to wiodąca marka w kategorii produktów do zabezpieczania powierzchni, oferująca rozwiązania procesowe, która gwarantuje przewagę konkurencyjną na rynku produkcji przemysłowej. Godne zaufania, przyjazne środowisku i niezawodne rozwiązania oferowane przez produkty Bonderite do czyszczenia, zabezpieczania, pokrywania i natłuszczania powierzchni, którym towarzyszy serwis inżynieryjny, pozwalają osiągnąć najwyższą efektywność kosztową i operacyjną.