Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
seria czujników ciśnienia Cynergy3 z certyfikacją Atex oraz IECEx

Seria czujników ciśnienia w wykonaniu ATEX w ofercie Semicon

Znana z produkcji czujników poziomu cieczy oraz przemysłowych czujników kontaktronowych firma Cynergy3 wchodzi od kilku ostatnich lat także na rynek czujników ciśnienia. W roku 2017 pojawiła się w ofercie pierwsza seria iskrobezpiecznych czujników ciśnienia z certyfikacją ATEX oraz IECEx w wykonaniu na niskie wartości ciśnienia, typowe przemysłowe wartości ciśnienia oraz czujników wykorzystywanych przy pracy z cieczami o dużej lepkości i konsystencji pasty.
Wszystkie czujniki są oferowane ze standardowym wyjściem analogowym 4-20 mA, kalibracją fabryczną na określony zakres ciśnienia, unikalnym numerem seryjnym oraz danymi kalibracyjnymi. Czujniki z ceramiki piezorezystywnej lub czujniki w technologii krzemowej są montowane w obudowie ze stali nierdzewnej i są skompensowane temperaturowo w celu zapewnienia dokładności w możliwie szerokim zakresie warunków pracy.
Pełną informację znajdą Państwo na stronie producenta pod tym adresem.
Zachęcamy do kontaktu z działam handlowym (KLIK)