Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
schurter

THS – Niewidoczny bezdotykowy przycisk

Konwencjonalne przełączniki często wymagają nieatrakcyjnie dużych otworów montażowych w interfejsie użytkownika. Inaczej jest w przypadku SCHURTER THS: bezdotykowego, ukrytego przełącznika. Można go zainstalować niemal niewidocznie za panelem czołowym. Wystarczy niewielkie wycięcie w interfejsie użytkownika, a czujnik ToF niezawodnie spełnia swoje zadanie.

 

Nowy SCHURTER THS współpracuje ze sprawdzonym czujnikiem ToF z dobrze znanego przycisku TTS. Źródło światła emituje wiązki światła, które odbijają się od obiektu. Czujnik wychwytuje odbite światło, a odległość jest obliczana na podstawie stałej prędkości światła i zmierzonego czasu przejścia. Bardzo precyzyjne!

Malutka, ledwo widoczna szczelina w powierzchni sterującej, przez którą można wysyłać i odbierać sygnał świetlny, wystarczy, aby przycisk został aktywowany po zbliżeniu np. palca.

Możliwości instalacji i zastosowania

THS SCHURTER
Illuminated green
Non-illuminated

Przełącznik jest po prostu mocowany za powierzchnią roboczą interfejsu użytkownika. Można go wykonać z dowolnego materiału bez wpływu na funkcjonalność przycisku. Pozwala to na wybór materiałów, które są szczególnie łatwe w czyszczeniu. Spektrum możliwych zastosowań jest szerokie. Obejmuje zarówno designerskie przyciski, jak i wymagające aplikacje w technologii medycznej czy zastosowaniach publicznych

Zestaw standardowy i projektowy

Standardowo przycisk przeznaczony jest do szkła o grubości 2 mm i wyposażony w podświetlenie powierzchniowe RGB. W przypadku zastosowania innych materiałów i grubości powierzchni, u przedstawiciela firmy SCHURTER dostępny jest zestaw do projektowania, za pomocą którego można przetestować i dostosować wszystkie specyfikacje. Ponadto za pomocą tego zestawu można łatwo indywidualnie przetestować niestandardowe ustawienia, takie jak odległość, czas i oświetlenie.

Zapraszamy do obejrzenia video na youtube:

 

 

Zapraszamy do sprawdzenia dostępności w naszym sklepie:

SCHURTER w sklepie Semicon