Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Wodoszczelne przyłącze zasilające ze stopniem ochrony IP67 oraz IP69K

Wodoszczelne przyłącze zasilające ze stopniem ochrony IP67 oraz IP69K

W ofercie firmy Schurter pojawiło się nowe wodoodporne wg IEC złącze składające się z gniazda urządzenia typ 4761, oraz rozbieralnego wtyku, typ 4762.
Złącze o klasie szczelności IP67 (w stanie podłączenia) lub IP69K (w stanie odłączenia z osłoną) doskonale sprawdza się w niesprzyjających, trudnych warunkach: przemysłowych, laboratoryjnych, aplikacjach morskich i innych wymagających użycia na zewnątrz.
System zamknięcia typu push-pull zapewnia bezpieczne, mocne połączenie, jednocześnie zabezpiecza przed nieumyślnym wyrwaniem przewodu z wtyczki. Kierunek, w którym złącze powinno zostać pociągnięte podczas odłączania, wskazuje niebieski element pull-out, potwierdzeniem wykonania szczelnego połączenia jest słyszalne wyraźne kliknięcie
Styl złącza nawiązuje do międzynarodowych standardów IEC oraz UL/CSA 60320 ale wyróżnia się specjalnym ułożeniem styków, aby odróżnić się od typowych kabli zasilających. Zapewnia to maksymalną moc zasilania, ochronę IP oraz pewne trzymanie kabla we wtyczce.Złącze może zostać czasowo zanurzone w wodzie i może być poddawane podciśnieniowemu czyszczeniu gorąca wodą.Gniazdo 4761 dostępny jest w wersji lutowanej oraz z szybkozłącznym terminalem (standardowym – do zamontowania z użyciem śrubokrętu), nie wymaga zatem użycia specjalnych narzędzi do zamontowania.
Przyłącza są dostępne w kolorze czarnym oraz białym. Komponenty mogą być zamawiane zarówno jako komplet, jak i osobno dla potrzeb oddzielnego magazynowania. Dodatkowe osłony na obydwie części złącza, zapewniające ochronę IP67 w stanie podłączenia i IP69K w stanie rozłączenia, także są w sprzedaży. Dzięki ich zastosowaniu poprawia się także odporność na zanieczyszczenia, które mogłyby zanieczyścić kontakty.Złącze to jest zgodne z normami VDE i UL/CSA. Prąd znamionowy wynosi: 10 A/250 VAC (IEC), 15 A/250 VAC (UL/CSA). Maksymalna temperatura pracy styków: 120oC. Opcje szybkiego połączenia dla wtyczki to terminale 4,8 x 0,8 mm, 6,3 x 0,8 mm lub wersja lutowana. Wtyk łączący może być montowany z kablami 6,0 -10,0 mm średnicy, przy czym maksymalny rozmiar zgodnie z IEC to 1,0 mm2 lub 14 AWG (2,08 mm2) wg UL/CSA.   Szczegółowych informacji udziela zespół handlowy mailowo (KLIK)  lub telefonicznie: 22 615 73 71. Zapraszamy do kontaktu!

Product News_4761_4762