Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Żywice silikonowe Electrolube do zabezpieczania oświetlenia LED

Żywice silikonowe ELECTROLUBE do zabezpieczania oświetlenia LED

Żywice silikonowe ELECTROLUBE zabezpieczają oświetlenie LED i utrzymują ich estetykę.

Nowoczesne systemy oświetleniowe muszą spełniać szereg norm i odpowiadać różnym specyfikacjom.
Dla praktycznego użytku, istotną rolę odgrywa silna konstrukcja i odpowiednie zabezpieczenie oświetlenia przed wpływami środowiska, ale dla projektantów równie ważna jest także jego estetyka. Oświetlenie musi być więc mocne, funkcjonalne, ale również powinno ładnie wyglądać.

Istnieje duża grupa klientów zainteresowanych systemami oświetleń LED w budynkach komercyjnych i hotelach. Lokalizacje i projekty takich budynków stanowią duże wyzwanie dla klientów firmy ELECTROLUBE. Zabezpieczenie przed wpływami środowiskowymi wymaga od jednostek oświetleniowych odporności na światło UV i  na zewnętrzne warunki atmosferyczne, ale są one przecież widoczne również w dzień przy wyłączonym świetle i wówczas muszą spełniać także wysokie standardy pod względem estetyki.

prezentacja zabezpieczenia oświetlenia LED żywicą silikonową SC3001
prezentacja zabezpieczenia oświetlenia LED żywicą silikonową SC3001

Kluczowym wymogiem zatem jest zabezpieczenie jednostek LED przed korozją bez negatywnego wpływu na ich wygląd. Firma ELECTROLUBE postanowiła sprostać temu zadaniu. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w tym zakresie, ELECTROLUBE zaleca w takich sytuacjach stosowanie żywicy silikonowej SC3001, która zapewnia zarówno doskonałą przezroczystość jak i zabezpieczenie przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.

SC3001 jest optycznie klarowna, zgodna z wymogami normy RoHS-2 (2011/65/EU), elastyczna, dwuskładnikowa i w pełni dostosowana do użytku w przemyśle oświetleniowym. Dzięki niskiej lepkości i żelowaniu pod wpływem wilgoci może być nakładana cienkimi warstwami.

Żywice silikonowe Electrolube do zabezpieczania oświetlenia LED

Niezależnie od dostaw odpowiednich materiałów zalewowych, firma ELECTROLUBE doradza również w zakresie metod zalewania i doboru odpowiednich urządzeń produkcyjnych. Przy mieszaniu składników żywicy SC3001 należy bowiem zwrócić uwagę na unikanie wprowadzania nadmiaru powietrza do przygotowywanej zalewy. ELECTROLUBE może zarekomendować odpowiednie urządzenia do automatycznego mieszania, które oprócz dokładnego utrzymania proporcji mieszanych składników zapobiegają również okludowaniu cząstek powietrza.

Zachęcamy do zapoznania się z bardzo szeroką ofertą preparatów firmy ELECTROLUBE, które mają zastosowanie w elektronice, w przemyśle oraz w powszechnym użyciu. Wyroby te przeznaczone są do produkcji i konserwacji podzespołów elektrycznych i elektronicznych stosowanych w wielu sektorach przemysłu. Oferujemy szeroką gamę produktów chemicznych obejmujących środki do kontroli termicznej, lakiery ochronne, żywice zalewowe, środki czyszczące i konserwujące.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego sklep.semicon.com.pl

Wejdź także na https://www.electrolube.com.pl/

Karta techniczna SC3001