Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Bezpylne chłonne czyściwa Avatex – zastosowanie w elektronice

Bezpylne chłonne czyściwa Avatex

Avatex 610 i Avatex 630 to bezpylne chłonne czyściwo celulozowe do stosowania w elektronice. Sprawdza się przy ręcznym myciu szablonów SMT oraz maszyn do elektroniki.
Avatex 610 ma nierówną strukturę, dzięki czemu ma dobre właściwości ścierne. Nie pozostawia rys i smug. Dostępne są różne wersje tego czyściwa: na rolce, w kartonach, w wiaderkach (do przygotowania nasączonych ścierek). 

Avatex 630 to bezpylny, celulozowy materiał czyszczący barwiony na kolor turkusowy; jest nieco bardziej chropowaty niż Avatex 610, ma lepsze właściwości ścierne. Nie pozostawia rys i smug. Jak Avatex 610, Avatex 630 dostępny jest na rolce, w kartonach, w wiaderkach. 
W ofercie Semicon Sp. zo.o. jest cały szereg innych czyściw i środków chemicznych, które dobieramy odpowiednio do danej aplikacji. Istnieje możliwość konsultacji technicznej i przetestowania oferowanych produktów.>>>Zobacz produkty Avatex w e-sklepie Semicon!