Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności

CableEye – innowacyjne testery firmy CAMI Research

Zapraszamy do zapoznania się z urządzeniami CableEye – innowacyjnymi testerami produkcji CAMI Research, którego firma Semicon jest autoryzowanym dystrybutorem. Testery charakteryzują się szybką i skuteczną diagnostyką kabli, przewodów i innych elementów elektronicznych.

CableEye to nie tylko narzędzie diagnostyczne, ale również rozwiązanie do testowania produkcji kabli i innych elementów. Umożliwiają przeprowadzenie kompleksowych testów – w tym testów ciągłości, izolacji, czy odporności.

Narzędzia firmy CAMI Research wyróżniają się niezawodnością i prostotą obsługi. Ponadto, dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu, użytkownicy są w stanie szybko i łatwo przetwarzać dane testowe, generować raporty i analizować wyniki testów.

W ofercie dostępne są: testery low voltage LV, testery high voltage HV, zestawy kart rozszerzeń od 128 do 2048 punktów testowych, zestawy adapterów testowych, czy adaptery dostosowane do potrzeb. W adapterach istnieje możliwość zastosowania igieł testowych znanych producentów – Ingun, PTR, QA.

Wszystkie produkty są starannie zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić niezawodność i długą żywotność.

Przedstawione rozwiązania pozwalają na testowanie milionów produktów, zachowując jak najwyższą jakość.

Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o narzędziach CableEye.

Dowiedz się więcej