Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności

Zadbaj o swój słuch z nausznikami ochronnymi firmy 3M!

Ochrona życia i zdrowia podczas wykonywania swoich obowiązków w pracy jest dla nas priorytetem. Szczególnie w sytuacjach, gdy jesteśmy narażeni na czynniki niebezpieczne, takie jak pyły, gazy, czy długotrwały hałas. W sklepie Semicon oferujemy szeroką gamę artykułów BHP firmy 3M.

3M, to nasz wieloletni dostawca, któremu zaufały już miliony klientów i firm. Co w sytuacji, gdy jesteśmy narażeni na długotrwały hałas? Nauszniki 3M™ PELTOR™ Optime™ przychodzą z odpowiedzią.

3M™ PELTOR™ Optime™ zapewniają uniwersalną ochronę, zachowując przy tym niską wagę co wpływa na komfort ich użytkowania. Produkt cechuje niskoprofilowa konstrukcja, która nie powoduje trudności podczas łączenia ich z innymi rodzajami środkami ochrony indywidualnej.

Nauszniki 3M™ PELTOR™ Optime™ to doskonały wybór zarówno do krótkiego jak i całodziennego użytkowania. Szerokie i miękkie poduszki uszczelniające są wypełnione pianką, które zapewniają optymalną szczelność i niski nacisk wokół uszu, zapewniając tym samym komfort przez długi czas. Nauszniki Optime™ I i II idealnie nadają się do pracy o niskim i średnim poziomie hałasu takich jak warsztaty, blacharnie czy drukarnie, ale także do prac wykonywanych na zewnątrz obiektów takich jak koszenie trawy lub zajęcia hobbystyczne. Nauszniki Optime™ III dedykowane są do środkowisk o wysokim poziomie hałasu takich jak górnictwo, transport i budownictwo (SNR 35 dB). Dodatkowo dostępny jest model w jaskrawo-zielonym kolorze dla pracowników, którzy potrzebują ochrony słuchu, a zarazem muszą być dobrze widoczni – zatrudnionych przy budowie dróg, na lotniskach lub w innych szczególnie niebezpiecznych miejscach.

Dowiedz się więcej o firmie 3M