Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
FMBD EP

FMBD EP: 3-fazowy filtr sieciowy

SCHURTER wprowadza na rynek rodzinę flagowych filtrów dwustopniowych FMBD EP dla systemów 3-fazowych z przewodem neutralnym. Dzięki szczególnie kompaktowym wymiarom i wysokiej wydajności nowy typoszereg filtrów jest idealnie dostosowany do warunków ograniczonej przestrzeni w dzisiejszej budowie maszyn i urządzeń przemysłowych. Dzięki wersjom o wysokich napięciach znamionowych możliwe jest szczególnie szerokie spektrum zastosowań.

Przestrzeń jest towarem deficytowym w szafach sterowniczych do zastosowań przemysłowych w zakresie 3-fazowym. SCHURTER rozwiązał ten problem poprzez kolejną kompletną zmianę konstrukcji filtra, który jest znacznie bardziej kompaktowy niż poprzednie generacje. Nowa, prawie prostopadłościenna konstrukcja optymalnie wykorzystuje przestrzeń w obudowie. Dzięki dwustopniowemu filtrowi i zastosowaniu najwyższej jakości komponentów (kondensatory foliowe o dużych wymiarach, dławiki z wysoko przepuszczalnymi rdzeniami) nowe opracowanie wyróżnia się wyjątkowym tłumieniem filtrów szerokopasmowych.

Przeczytaj cały artykuł: LINK

Produkty Schurter w sklepie SEMICON