Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności

Relacja z Targów Solar Energy Expo 2023

Przemysł Odnawialnych Źródeł Energii, trzy dni, ponad stu wystawców z Polski i z zagranicy oraz tysiące gości – tak prezentowała się 2 edycja Targów Solar Energy Expo.

W dniach od 17 do 19 stycznia firma Semicon wzięła udział w tegorocznych Targach Solar Energy Expo, które odbyły się w Nadarzynie. Stoisko Semiconu można było odwiedzać w godzinach 10.00 – 17.00, gdzie nasi przedstawiciele udzielali obszerne informacje na temat zaprezentowanych produktów.

W przedstawionej ofercie: oryginalne złącza MC4 firmy Stäubli, złącza do rozdzielnic, złącza równoległe, przewody solarne czy narzędzia do montażu.

Solar Energy Expo to wyjątkowe targi przemysłu odnawialnych źródeł energii, na których można spotkać największych ekspertów i producentów z zakresu fotowoltaiki (m.in. przedstawiceli Semiconu), elektromobilności EV, technologii pozyskiwania energii elektrycznej i cieplnej ze źródeł odnawialnych, technologii solarnych i pomp ciepła, magazynów energii oraz elektrowni słonecznych. Szeroki zakres Targów ma na celu pomóc uczestnikom znaleźć firmę odpowiadającą w pełni ich potrzebom. Jednocześnie uczestnicy mają okazję zaznajomić się z całym spectrum rozwiązań dostępnych na rynku.

Wierzymy, że udział w Targach pozwala dotrzeć do Klienta zainteresowanego asortymentem firmy Semicon. W tym roku, 2 edycja Targów przewyższyła nasze oczekiwania i zachwyciła organizacją, jak i ilością uczestników – z tego względu już dziś zapraszamy wszystkich na nasze stoisko w przyszłym roku!

W celu złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu: zamowienia@semicon.com.pl