Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
CHS

Przełącznik pojemnościowy do ukrytej instalacji

Konwencjonalne przełączniki nieuchronnie wymagają otworów montażowych w interfejsie użytkownika. Nie jest tak w przypadku nowego SCHURTER CHS. CHS to skrót od „Capacitive Hidden Switch”. Można je zamontować ukryte za powierzchnią materiałów nieprzewodzących i dzięki temu są niewidoczne. Takie podejście daje zupełnie nowe możliwości projektowania interfejsów użytkownika, które idealnie spełniają wymagania konkretnych aplikacji.

W przypadku przełączników pojemnościowych, na powierzchni czujnika użytkownika powstaje pole elektryczne. Technologia ta została wykorzystana do skonstruowania przełącznika SCHURTER CHS, który nie wymaga już bezpośredniego kontaktu czujnika z palcem w celu uruchomienia. Zmiana pola elektrycznego wymagana do uruchomienia procesu przełączania jest osiągana nawet wtedy, gdy pomiędzy czujnik a palec włożony jest materiał nieprzewodzący (szkło, plastik, drewno itp.).

Przeczytaj cały artykuł: LINK

Produkty Schurter w sklepie SEMICON