Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Lemo wtyki Anglissimo rozwiązanie 8 w 1- wtyczka z wyprowadzeniem przewodu pod katem 90⁰ do osi gniazda oraz z dodatkową możliwością zmiany kierunku wyprowadzenia przewodu

Jeden wtyk, osiem możliwych wyprowadzeń kabla

Niedawno wprowadzone do oferty Lemo wtyki Anglissimo to tzw. rozwiązanie 8 w 1. Złącze to może być adaptowane przez użytkownika w zależności od indywidualnych potrzeb. Anglissimo jest to wtyczka z wyprowadzeniem przewodu pod katem 90⁰ do osi gniazda oraz z dodatkową możliwością zmiany kierunku wyprowadzenia tegoż przewodu. 
Nawet po przylutowaniu żył do pinów możliwe jest wybranie jednego z 8 kierunków, w jakim ma wychodzić przewód. Cecha ta ma ogromne znaczenie w urządzeniach, w których gniazda są umieszczone blisko siebie lub gdy jest do nich utrudniony dostęp. 
Wtyczki Anglissimo są dostępne w serii B dla 4 podstawowych rozmiarów (00, 0B, 1B, 2B) z różnymi kluczami kodującymi. Rozwiązanie może być pożądane w branży audio-video, gdzie sprzęt jest coraz mniejszych rozmiarów, a przez to złącza są umieszczane na coraz mniejszej powierzchni.
Konstrukcja ta została nagrodzona podczas ostatniej edycji targów NABSHOW 2017 w Dubaju.
Zalety złączy Anglissimo:

  • rozwiązanie 8w1
  • uporządkowanie kabli
  • przejrzyste podłączenie
  • mniej awarii kabli ze względu na dogodne ich wyprowadzenie (brak naprężeń)

Więcej informacji w ulotce do pobrfania poniżej. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym mailowo (KLIK) lub telefonicznie.