Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności

Wygładzanie powierzchni nigdy nie było prostsze!

Szlifowanie, cięcie, przygotowanie pod malowanie, czyszczenie, wygładzanie i wykańczanie… Brzmi znajomo? Firma 3M ma na to odpowiedź i to nie jedną.

Wysokowydajne materiały ścierne firmy 3M to przede wszystkim maksymalne bezpieczeństwo i produktywność. Dowiedz się więcej:

3M Xtract™

To wysokiej jakości tarcza szlifierska z unikalnym wzorem ściernym na podkładzie z siatki, który umożliwia praktycznie bezpyłowe szlifowanie dzięki unikalnej technologii precyzyjnie kształtowanego ziarna 3M™. Umożliwia wykończenie większej liczby części za pomocą jednego dysku przy generowaniu mniejszej ilości pyłu, zwiększając produktywność bez narażania zdrowia pracowników.

3M™Scotch-Brite™ Roloc™ SC-DR

Dysk włókninowy Scotch-Brite™ Roloc™ SC-DR łączy zalety trwałego dysku o nietkanej konstrukcji z wydajnością systemu szybkiego mocowania. 3M™ Roloc™ to skuteczny dysk, który oczyszcza, wykańcza, zaciera i gratuje. Dzięki nietkanej budowie dopasowuje się on do obrabianego obszaru, pomagając chronić nieregularne lub konturowane powierzchnie, a podkład Roloc™ umożliwia efektywne szlifowanie.

3M™ Scotch Brite 7447

Scotch-Brite™ Arkusz 7447 ogólnego zastosowania łączy elastyczność z efektywnym cięciem i precyzyjną kontrolą podczas prac ręcznych. Nasze arkusze ścierne posiadają drobnoziarnisty materiał ścierny na bazie tlenku aluminium, który tnie szybko i precyzyjnie, pozostawiając gładką powierzchnię.

 

Więcej informacji