Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.
411 University St, Seattle, USA
engitech@oceanthemes.net
+1 -800-456-478-23
Szlifowanie, cięcie, przygotowanie pod malowanie, czyszczenie, wygładzanie i wykańczanie… Brzmi znajomo? Firma 3M ma na to odpowiedź i to nie jedną.
Wysokowydajne materiały ścierne firmy 3M to przede wszystkim maksymalne bezpieczeństwo i produktywność. Dowiedz się więcej:
3M Xtract™
To wysokiej jakości tarcza szlifierska z unikalnym wzorem ściernym na podkładzie z siatki, który umożliwia praktycznie bezpyłowe szlifowanie dzięki unikalnej technologii precyzyjnie kształtowanego ziarna 3M™. Umożliwia wykończenie większej liczby części za pomocą jednego dysku przy generowaniu mniejszej ilości pyłu, zwiększając produktywność bez narażania zdrowia pracowników.
3M™Scotch-Brite™ Roloc™ SC-DR
Dysk włókninowy Scotch-Brite™ Roloc™ SC-DR łączy zalety trwałego dysku o nietkanej konstrukcji z wydajnością systemu szybkiego mocowania. 3M™ Roloc™ to skuteczny dysk, który oczyszcza, wykańcza, zaciera i gratuje. Dzięki nietkanej budowie dopasowuje się on do obrabianego obszaru, pomagając chronić nieregularne lub konturowane powierzchnie, a podkład Roloc™ umożliwia efektywne szlifowanie.
3M™ Scotch Brite™ 7447
Scotch-Brite™ Arkusz 7447 ogólnego zastosowania łączy elastyczność z efektywnym cięciem i precyzyjną kontrolą podczas prac ręcznych. Nasze arkusze ścierne posiadają drobnoziarnisty materiał ścierny na bazie tlenku aluminium, który tnie szybko i precyzyjnie, pozostawiając gładką powierzchnię.
! W razie chęci odbioru osobistego prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta, tel.: 22 615-83-40.
! Dostawy towarów prosimy kierować na adres: SEMICON Sp. z o.o. ul. Radomszczańska 19, 04-764 Warszawa.