Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności

Uchwyt bezpiecznika do THR

Uchwyt bezpiecznika SCHURTER OGN to produkt, który sprawdził się przez dziesięciolecia i był stale ulepszany i rozszerzany o nowe warianty. Zaczęło się od wersji THT (Through-Hole Technology), a następnie wersji SMT (Surface-Mounting Technology). Teraz SCHURTER wprowadza trzecią opcję, która wypełnia ostatnią lukę: THR (Through-Hole Reflow).

Wysoce zintegrowane obwody elektroniczne są montowane prawie wyłącznie z elementów SMT i lutowane w piecu rozpływowym. Czasami jednak konieczne jest umieszczenie elementów THT na płytce drukowanej. Ma to decydującą wadę: komponenty THT muszą być lutowane inaczej, konieczny jest drugi proces lutowania.

Rozwiązanie: TR

W rzeczywistości komponenty THR są komponentami z otworami przelotowymi. Są specjalnie zaprojektowane do automatycznego montażu i wysokich naprężeń termicznych w piecu rozpływowym. Podczas procesu montażu pasta jest najpierw drukowana w przelotkach dla pinów THT, a następnie element jest przepychany przez pastę lutowniczą. Gdy pasta topi się w piecu rozpływowym, ciekły lut cofa się do przelotek w wyniku zwilżania i sił kapilarnych i tworzy złącze lutowane.

OGN: klasyk

Otwarta oprawka bezpiecznikowa OGN przeznaczona jest do bezpieczników 5×20 różnych typów. Naturalnie spełnia zaostrzone zasady odporności na rozżarzony drut zgodnie z normą IEC 60335-1. W razie potrzeby można go przekształcić w zamkniętą oprawę bezpiecznika za pomocą dostępnej opcjonalnie pokrywy.

Wstępnie zmontowane warianty do naśladowania

W niedalekiej przyszłości SCHURTER zaoferuje OGN do THR wstępnie zmontowany z bezpiecznikiem 5×20 w opakowaniu blistrowym (taśma i szpula). Jest to zgodne z wymaganiami klienta dotyczącymi w pełni zautomatyzowanego montażu PCB. Tak jak SCHURTER już dziś robi z OGN dla SMT.

Unikalna propozycja sprzedaży

  • Nadaje się do w pełni zautomatyzowanego montażu PCB
  • Możliwość ponownego przepływu
  • Pełna kompatybilność wsteczna z OGN dla THT
  • Dostępne z opakowaniem typu blister

Karta katalogowa OGN