Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
przekładnie planetarne RTA charakteryzujące się niskim poziomem hałasu, wysoką precyzją i wytrzymujące duże obciążenia w kierunku osiowym i radialnym

Przekładnie planetarne w nowej ofercie RTA

Miło nam poinformować o nowej grupie produktów włączonych do oferty przez naszego wieloletniego dostawcę sterowników silników krokowych – włoską firmę RTA (www.rta.it).Firma RTA wprowadziła do oferty przekładnie planetarne, które zostały zaprojektowane z myślą o współpracy z oferowanymi przez RTA i naszą firmę silnikami japońskiej firmy SANYO DENKI. Przekładnie o przełożeniu 5, 10 oraz 25 z luzem międzyzębowym na poziomie 12’ i ze stopniem ochrony IP64 są produkowane we Włoszech na bazie komponentów europejskich. Przekładnie charakteryzujące się niskim poziomem hałasu, wysoką precyzją i wytrzymujące duże obciążenia w kierunku osiowym i radialnym są w znakomitej większości dostępne bezpośrednio z włoskiego magazynu. Na wszelkie pytania odpowiemy telefonicznie 22 615 73 71 lub mailowo pod tym adresem.


Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nową ofertą pod tym adresem.