Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Przełączniki w obudowie ze stali nierdzewnej o średnicy 24mm z rodziny MSM Metal Line - wprowadzone do oferty przez Schruter

Schurter wprowadza przełącznik Metal Line o średnicy 24 mm

logo Schruter Electronic Components

Schurter wprowadził do oferty serię MSM Metal Line – przełączniki w obudowie ze stali nierdzewnej o średnicy 24 mm 

Wprowadzając serię MSM 24 SCHURTER zaspakaja zapotrzebowanie klientów na przełączniki o różnych wymiarach w wykonaniu ze stali nierdzewnej zarówno obudowy jak i elementu przełączającego. Standardowa wersja przycisku jest zaprojektowana do przełączania napięć stałych do 30 VDC (przy prądzie do 0,1 A) oraz napięć zmiennych do 250 VAC (przy prądzie do 10 A).  Na szczególną uwagę zasługują takie cechy MSM 24 jak wysoki stopień ochrony IP67 oraz odporność na uderzenia IK07. Sprawiają one, że przełącznik idealnie nadaje się do stosowania w urządzeniach pracujących w trudnych warunkach środowiskowych lub w zastosowaniach wymagających ochrony przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Dzięki wysokiej jakości użytych materiałów i jakości wykończenia wszystkie przełączniki MSM Metal Line firmy Schurter zapewniają doskonałe odczucia dotykowe.  

Przełączniki w obudowie ze stali nierdzewnej o średnicy 24mm z rodziny MSM Metal Line - wprowadzone do oferty przez Schruter

SCHURTER oferuje przełączniki z rodziny MSM Metal Line o średnicach 16, 19, 22, 24 i 30 mm. Szeroka gama produktów dających dostosować się do prawie wszystkich specyficznych wymagań klienta, pozwala łatwo znaleźć właściwy przełącznik do każdego zastosowania.   W razie zainteresowania bądź dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z Działem Przemysłowym:
tel.: 22 615-73-71 lub mail: schurter@semicon.com.pl