Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
SHT 6.3x32-kompaktowy bezpiecznik wysokiej efektywności dla VAC oraz VDC

SHT 6.3×32 – kompaktowy bezpiecznik wysokiej efektywności dla VAC oraz VDC

Kompaktowy bezpiecznik o wysokiej efektywności oferujący wyższy prąd przeciążeniowy, o nowym zakresie zasilania 400 VDC, o dużej zdolności łączeniowej, dostępny w 16 zakresach prądowych od 1 do 32A – oto SHT 6.3×32 firmy Schurter.
Bezpiecznik firmy Schurter z serii SHT 6.3×32 oferuje wyższy prąd przeciążeniowy i szybkie zabezpieczenie układu do 1500A przy 500 VAC oraz 400 VDC, w popularnym rozmiarze 6.3x32mm, oraz ¼”x1¼”. 
Ten kompaktowy bezpiecznik o wysokiej efektywności jest idealnym pierwszym zabezpieczeniem w 3-fazowych systemach zasilania, systemach HVAC, oświetleniu oraz inteligentnych budynkach i układach automatyki. Nowy zakres zasilania 400 VDC to pierwszy stopień ochrony w układach zasilania DC, zwłaszcza w automatyce budynkowej, hubach telekomunikacyjnych, centrach danych oraz powiązanych z nimi urządzeniach.  
Połączone zakresy zasilania AC i DC, wraz ze szczegółowym wykazem zdolności łączeniowej (breaking capacity) oraz precyzyjnie zdefiniowaną specyfikacją działania, dostarczają wysoce niezawodny i certyfikowany bezpiecznik dla aplikacji związanych z bezpośrednimi prądami zasilania. 
Bezpiecznik SHT 6.3×32 jest dostępny w 16 zakresach prądowych od 1 do 32A. Wersje do 10A są oferowane z nóżkami do bezpośredniego montażu na płytce drukowanej. Standaryzowane wersje tego bezpiecznika mogą być łączone z szerokim zakresem oprawek do montażu czołowego lub na PCB, klipsami do szybkiej wymiany. Schurter dostarcza pełen zakres oprawek i klipsów wysokoprądowych kompatybilnych z serią SHT podobnie jak dla szybko-działających bezpieczników z serii SHF. 
Bezpośrednia zgodność z większością istotnych produktów konkurencyjnych, razem z poszerzoną efektywnością, czyni serię SHT 6.3×32 jako bazę, uzupełnienie oraz zamiennik do wielu aplikacji o nowych wymaganiach szczególnie w zakresie zasilania DC. Bezpiecznik SHT 6.3×32 spełnia wymagania normy cURus oraz zgodność z RoHS.    

Dane techniczne:

 • Certyfikacja zgodnie z UL248-14, CSA C22.2 nr 248.14  
 • Wysoka zdolność łączeniowa (H, breaking capasity) do 1500A przy napięciu znamionowym
 • Wysokie napięcia nominalne do 500 VAC / 400 VDC
 • 16 zakresów prądowych od 1A do 32A
 • Charakterystyka Time-lag (T)
 • Systemy 3-fazowe wysokiej mocy

Zastosowania:

 • Automatyka budynkowa: ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja (HVAC)
 • Fotowoltaika: ochrona między inwerterem a siecią
 • Konwertery częstotliwości oraz balasty 
 • Stacje zasilania dla serwerowni i centr danych
 • Aplikacje w telekomunikacji dla wysokoprądowego zasilania DC oraz inteligentne budynki komercyjne 

Po więcej informacji zapraszamy pod numerem telefonu 22 615 73 71 oraz mailowo: info@semicon.com.pl.