Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Akrylowe taśmy Norbond Saint Gobain

Taśmy Norbond Saint Gobain w ofercie Semicon

W ofercie firmy Semicon Sp. z o.o. pojawiły się taśmy Norbond (Saint-Gobain). Akrylowe taśmy tej marki charakteryzuje doskonała adhezja oraz wysoka wiskoleastyczność, co sprawia, że są wyjątkowo trwale związane z podłożem. Ich użytkowanie chwalą sobie producenci z branży automotive oraz wnętrzarskiej. W e-sklepie oferujemy cztery rodzaje taśm w rozmaitych szerokościach.
Taśma serii A7200 jest przeźroczystą, akrylową taśmą rdzeniową o znakomitych właściwościach lepkosprężystych i klejących. Praktycznie niewidoczna po zastosowaniu, doskonale nadaje się do klejenia/łączenia przezroczystych powierzchni, jak. np. szkło, spełniając wymagania projektantów i designerów. 
A7300 to szara, dwustronnie klejąca akrylowa taśma z nośnikiem lepkosprężystrym. Idealna do różnorodnych zastosowań przemysłowych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. A7200 jest przeznaczona do długotrwałej aplikacji, przewyższającej standardy wytrzymałości na ścinanie i klejenia do podłoży o wysokiej energii powierzchniowej. Zastosowanie nawet w wyższych temperaturach.
A7500 to ciemna akrylowa taśma. Jest przeznaczona do idealnego klejenia wielu substratów wewnętrznych i zewnętrznych między innymi w przemyśle, gdzie wymagany jest ciemny kolor taśmy. Zapewnia trwałą adhezję do podłoży o wysokiej energii powierzchniowej.

V1500 to wysokowydajna taśma dwustronnie klejąca z nośnikiem polietylenowym o bardzo wysokich właściwości adhezyjnych. Zaprojektowana z myślą o szerokim zakresie podłoży w aplikacjach wewnętrznych. Stworzona do klejenia podłoży o niskiej energii powierzchni. Pianka PE dostępna jest w szerokim zakresie grubości i gęstości, aby zapewnić dopasowanie do podłoży. Nadająca się do nierównych, nieregularnych powierzchni.
Wszystkie taśmy dostępne są w e-sklepie TUTAJ. Zachęcamy do kontaktu z działam handlowym pod numerem 22 615 73 71 lub mailowo tasmy@semicon.com.pl.

przekroje akrylowych taśm Norbond Saint Gobain