Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Złącza hybrydowe światłowodowe 3K.93C.Y firmy LEMO nowe złącze do połączeń kamer wideo HD w profesjonalnej branży transmisyjnej

Złącza hybrydowe światłowodowe 3K.93C.Y firmy LEMO

Lemo wprowadza nowe złącze do połączeń kamer wideo HD w profesjonalnej branży transmisyjnej. Złącza serii 3K.93C.Y zostały zaprojektowane w 2017 roku i są w pełni kompatybilne z istniejącymi standardami SMPTE i ARIB. Konstrukcja ta ma mniej komponentów i oferuje innowacyjne rozwiązania – w tym styk FS.
Uproszczony styk FS ma zmniejszoną liczbę komponentów i pasuje do nowego kształtu złączki. Nowy izolator jest wykonany w dwóch częściach, a boczny montaż styków optycznych zapobiega ich cofaniu się. Warto zauważyć, że do usunięcia tych kontaktów nie jest już potrzebny ekstraktor optyczny.
Wszystkie te zmiany zostały wprowadzone, aby produkt ten był bardziej elastyczny na zmiany operatora, co większa wydajność pracy oraz pozwala na łatwiejsze zoptymalizowanie procesu montażu.
Zalety:

  • Nowa konstrukcja umożliwia łatwą regulację długości włókien
  • Nie potrzeba więcej pół blaszek
  • Zwiększona przestrzeń dla włókien „swobodniej” poruszających się w złączu
  • Zredukowany czas utwardzania kontaktów optycznych (nowa konstrukcja umożliwia utwardzanie żywicy epoksydowej w ciągu 20 minut)
  • Uproszczone zalewanie z tyłu złącza, zapewniające przedłużoną rezystancję.

Więcej informacji na stronie produktu (KLIK)
Karta katalogowa do pobrania TUTAJ. 
W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: mrek@semicon.com.pl, mkulesza@semicon.com.pl