Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
CAMI Tabela zgodności płyt CB z Testerami CableEye

CAMI Tabela zgodności płyt CB z Testerami CableEye

Testery wiązek kablowych CabeEye formy Cami na stałe zagościły w ofercie firmy Semicon. Jedną z wielu zalet tego urzązenia jest kompatybilność z wieloma płytami.

Podstawowy tester ma 2 gniazda 64-pinowe, a jego standardowe płyty zwane to Connector Boards lub CB Boards. Większość płyt zawiera złącza o długości 64-pinów lub mniejszej i można je połączyć bez dodatkowych modułów i rozszerzeń. Niektóre z płyt połączeniowych zawierają złącza o większej ilości pinów (powyżej 128), które wymagają zastosowania modułów rozszerzenia, aby uzyskać dostęp do wszystkich punktów pomiarowych płyt CB. Zachęcamy do zapoznania się z tabelą kompatybilności na stronie producenta <KLIK>


Legenda:• Zielony znacznik – płyta CB jest kompatybilna z testerem wyświetlanym w kolumnie• Czerwony znacznik x – płyta CB nie jest kompatybilna z testerem wyświetlanym w kolumnie• Znacznik w kolumnie „Expansion Required” o – tester wymaga liczby wyświetlanych modułów rozszerzenia potrzebnych do korzystania z danej płyty.• Tylko w przypadku testerów wysokonapięciowych HVX kolumna „Voltage Rating” wyświetla maksymalne gwarantowane napięcie, które płyta może wytrzymać bez przebicia dielektrycznego. Niektóre płyty mogą być indywidualnie certyfikowane przez użytkownika dla wyższych wartości napięcia. Aby odnowić kartę wyższego napięcia, wymagane jest opcjonalne oprogramowanie PinMap.