Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Aktualności
Aluminiowe obudowy Compact Case 20 - szwajcarskiej firmy Elma Electronic AG

Nowa seria obudów dla urządzeń elektronicznych – Compact Case 20

W listopadzie 2017 szwajcarska firma Elma Electronic AG zaprezentowała po raz pierwszy obudowy Compact Case 20 stanowiące nowe, elastyczne rozwiązanie łączące bardzo atrakcyjny wygląd z wieloma innymi korzystnymi cechami konstrukcyjnymi. Aluminiowe obudowy Compact Case 20 o wysokiej wytrzymałości zapewniają dużą uniwersalność w atrakcyjnej cenie, co pozwala na ich zastosowanie w wielu różnych sektorach produkcji elektronicznej. Dostępne w różnych wersjach i wymiarach obudowach mają jedną wspólną cechę – dzięki wyjątkowej dbałości o szczegóły można przy ich użyciu zabudować najbardziej wymagające urządzenia elektroniczne. 

Szeroki obszar zastosowań

Obudowy zostały zaprojektowane głównie z myślą o nowoczesnej aparaturze pomiarowej, testerach, sterownikach i urządzeniach serwisowych. Projektanci mogą użyć tego rozwiązania w sprzęcie laboratoryjnym, medycznym, aplikacjach audio, urządzeniach mobilnych stosowanych przede wszystkim w sektorze transportu. Obudowy Compact Case 20 są kolejnym krokiem w kierunku obudów zintegrowanych tworzących nowe standardy technologiczne oraz projektowe. Producent skupił się głównie na możliwościach adaptacji bazowych konstrukcji do indywidualnych potrzeb – głownie w zakresie wymiarów i sposobów obróbki powierzchni. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu obudowy te łączą niezawodną ochronę i elastyczność obsługi zintegrowanych urządzeń elektronicznych.

Wsparcie techniczne w przygotowaniu finalnego produktu

Opisywana powyżej wszechstronność jest tylko jedną cechą rozwiązań firmy ELMA. Producent dołożył wszelkich starań, aby w przypadku tego produktu praca z urządzeniem elektronicznym stała się dla docelowego Odbiorcy także przyjemnością. Obudowy Compact Case 20 urzekają przede wszystkim wyglądem i wyrafinowaną funkcjonalnością. Montaż obudowy nie zajmuje dużo czasu, a panel czołowy może być w łatwy sposób wszechstronnie wyposażony. Elektronika może być w prosty sposób instalowana, także z opcją montażu od góry. Nawet standardowe wykonanie stanowi wszechstronne, przekonujące projektantów rozwiązanie. Tym niemniej najsilniejszą stroną tego dostawcy jest adaptacja, testowanie, integracja i montaż we współpracy z Klientem. Poza komponentami pochodzącymi z firmy ELMA istnieje możliwość integracji także podzespołów powierzonych lub sugerowanych przez Odbiorcę. Największe wrażenie robi w tym przypadku możliwość adaptacji paneli czołowych, stanowiących wizytówkę producenta urządzenia.  To ugruntowana wieloletnim doświadczeniem specjalność firmy ELMA.

Specjalizowany produkt w rozsądnej cenie

Seria Compact Case 20 jest dostępna w trzech wariantach konstrukcyjnych i w czterech rozmiarach. Obudowy o szerokości do 300 mm i wysokości do 150 mm z możliwością skalowania głębokości dają szerokie możliwości adaptacji.  W wykonaniu opcjonalnym dostępne są pokrywy górne o bardzo wysokiej wytrzymałości mechanicznej, co zwiększa odporność urządzeń pracujących w trudnych warunkach. Przesłanie projektantów jest jasne: “Niezależnie od dostępnych dodatków i opcji bazujące na doświadczeniu standardy przynoszą wymierne korzyści finansowe naszym Klientom”. Kompaktowych rozmiarów obudowy stanowią indywidualne rozwiązanie, gdzie ważna jest atrakcyjność i rozsądny rachunek ekonomiczny. Adaptacja do potrzeb Klienta dla odpowiednich ilości jest od wielu lat podstawową specjalizacją firmy ELMA.

Więcej informacji w ulotce do pobrfania poniżej. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym mailowo (KLIK) lub telefonicznie.